OFMT 050405 timanttipinnoitettu ALU Alu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin vakaat vaihtopalat, tarkkuussintratut ja hiotut standardoitujen ISO-mittojen mukaan. Hienorakeinen materiaali suureen sitkeyteen ja kulutuskestävyyteen.
Käyttötiedot
N
1350
N
950
N
1350
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB7810 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpalat jyrsintään |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | OFMT 050405 |
| Usp2 | HB7810, timanttipinnoitettu |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | OFMT 050405 |
| Pinnoite | Timanttipinnoitettu |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0.5 mm |
| Leikkuupaksuus e | 4.76 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 25° |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | OFMT 050405 |
| Tyyppi | ALU |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 3.5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 3.5 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,18 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
| Pinnoite | Timanttipinnoitettu |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G213362ALU |
|---|---|
| EAN | 4069515015196 |