Kääntöpalat jyrsintään St1400
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G213325ST1400
- Varastotilanne
- 10289kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tukevat kääntöpalat, tarkkuussintratut ja hiotut standardoitujen ISO-mittojen mukaisesti. Hienoraeaines suureen sitkeyteen ja kulumiskestävyyteen.
Käyttötiedot
P
390
P
275
P
245
P
230
P
210
M
280
M
180
K
180
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB7515 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
| Tuotetyyppi | Jyrsinnän vaihtoteräpalat |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp2 | HB7515 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,15 mm |
| Kulmasäde | 0,5 mm |
| Leikkuupaksuus e | 5,56 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 25° |
| Tyyppi | ST1400 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 3,5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2,5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 3,5 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,14 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G213325ST1400 |
|---|---|
| EAN | 4045197553843 |