Taso-/varsijyrsin 45° vasenleikkuinen, reiällä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
GARANT-momenttimeisseli TQ nro 211750 koko 5,7 käytetään terän nro 674252 koko 20IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Työstöstrategia | MTC |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Tasojyrsin |
| Usp1 | 45° vasenkätinen, porareiällä |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Hammastusjako | Epäsäännöllinen |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Kokonaispituus ltot | 50 mm |
| Sopivat kääntöterät | SE.. 1204..; SE.. 1204..; SE.. 1204.. |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 27 mm |
| Suurin ulkohalkaisija dmax | 93 mm |
| Halkaisija ⌀ | 80 mm |
| Terien lukumäärä z | 6 |
| Ulkonemispituus l1 | 50 mm |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Sisäinen | ei; ei; ei |
| Terien lukumäärä z | 6 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 214205 |
|---|---|
| EAN | 4045197717412 |