Taso-jyrsin 45°, oikealle leikkaava, reiällä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 5,7 käytetään yhdessä terän nro 674252 koko 20IP kanssa.
Rakenne
DIN 2079:n mukaista kiinnitystä varten, jossa on 4 ylimääräistä kiinnitysreikää.
Huomautus
Teknisistä syistä ilman sisäistä jäähdytystä.
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 5,7 käytetään terän nro 674252 koko 20IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Työstöstrategia | MTC |
|---|---|
| Varren malli | reiällä |
| Tuotetyyppi | Tasojyrsin |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Hammastusjako | Epäsäännöllinen |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Kokonaispituus ltot | 63 mm |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 60 mm |
| Suurin ulkohalkaisija dmax | 263 mm |
| Halkaisija ⌀ | 250 mm |
| Terien lukumäärä z | 16 |
| Ulkonemispituus l1 | 63 mm |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 219800 (20IP; 5,7 Nm) |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Terien lukumäärä z | 16 |
| Varren malli | reiällä |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 214200 |
|---|---|
| EAN | 4045197549877 |