Tasojyrsin 45° Weldon-varrella
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Suuri määrä teriä maksimaaliseen tuottavuuteen. Positiivinen lastukulma helposti leikkaavaan geometriaan ja pieneen tehontarpeeseen.
Etu
Maksimaalinen tuottavuus seuraavien ansiosta:
- Maksimaalinen lastuamisnopeus.
- Maksimaaliset syötöt.
- Lyhyet työstöajat.
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro Käytä 211750 kokoa 1,5 terän kanssa nro 674252 koko 8IP.
Tekniset tiedot
| Varren malli | Weldon-varsi |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Päätyjyrsin |
| Usp1 | 45° Weldon-varrella |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Jyrsinkäyttö | Ympyräjyrsintä; Ramping |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Kokonaispituus ltot | 100 mm |
| Sopivat kääntöterät | SD.. 0903 |
| Suurin ulkohalkaisija dmax | 33.2 mm |
| Halkaisija ⌀ | 25 mm |
| Terien lukumäärä z | 4 |
| Ulkonemispituus l1 | 44 mm |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Varren halkaisija ds h6 | 25 mm |
| ⌀ d3 | 33 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmax | 64 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmin | 58 mm |
| Ramppauskulma αmax | 1.27 mm |
| Ramppauspituus l αmax:lle | 22.5 mm |
| Aksiaalinen lastuamis-/vapautuskulmatyökalu | 6 astetta |
| Fz-heliksi | 0.7 |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 0.5 mm |
| Spiraalijyrsintä ap | 1.5 mm |
| Terien lukumäärä z | 4 |
| Varren malli | Weldon-varsi |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 214395 |
|---|---|
| EAN | 4045197221643 |