Taso-/varsijyrsin 45° reiällä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Suuri määrä teriä maksimaaliseen tuottavuuteen. Positiivinen lastu-/rakekulma kevyesti leikkaavaan geometriaan ja pieneen tehontarpeeseen.
Etu
Maksimaalinen tuottavuus, koska:
- Maksimaalinen leikkuunopeus.
- Maksimaaliset syötöt.
- Lyhyet työstöajat.
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 1,5 käytä terän nro 674252 koko 8IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Varren malli | reiällä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Päätyjyrsin |
| Usp1 | 45° porareiällä |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Jyrsinkäyttö | Ympyräjyrsintä; Rampaus |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Kokonaispituus ltot | 50 mm |
| Sopivat kääntöterät | SD.. 0903; SD.. 0903; SD.. 0903 |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 27 mm |
| Suurin ulkohalkaisija dmax | 88.2 mm |
| Halkaisija ⌀ | 80 mm |
| Terien lukumäärä z | 10 |
| Ulkonemispituus l1 | 50 mm |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| ⌀ d3 | 88 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmax | 174 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmin | 168 mm |
| Ramppauskulma αmax | 0.37 mm |
| Ramppauspituus l αmax:lle | 77.5 mm |
| Aksiaalinen lastuamis-/vapautuskulmatyökalu | 6 astetta |
| Fz-heliksi | 0.7 |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 0.5 mm |
| Spiraalijyrsintä ap | 1.5 mm |
| Terien lukumäärä z | 10 |
| Varren malli | reiällä |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 214400 |
|---|---|
| EAN | 4045197131805 |