Taso jyrsinterä 45° reiällä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Ilman sisäistä jäähdytystä.
Huomautus
Käytä GARANT-momenttiruuvinväännintä TQ nro 211750 koko 5,7 terällä nro 674252 koko 20IP.
Tekniset tiedot
| Työstöstrategia | MTC |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Taso-/päätyjyrsimet |
| Usp1 | 45° porausreiällä |
| Hammastusjako | Epäsäännöllinen |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Normi | Pajastandardi |
| Kokonaispituus ltot | 48 mm |
| Sopivat kääntöterät | SE.. 1204..; SE.. 1204..; SE.. 1204.. |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 22 mm |
| Suurin ulkohalkaisija dmax | 76 mm |
| Halkaisija ⌀ | 63 mm |
| Terien lukumäärä z | 5 |
| Ulkonemispituus l1 | 48 mm |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 219848 (20IP; 5,7 Nm) |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Sopivat kääntöterät | SE.. 1204..; SE.. 1204..; SE.. 1204.. |
| Terien lukumäärä z | 5 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 214202 |
|---|---|
| EAN | 4067263001904 |