Taso-/otsajyrsin 45°
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
45° tasojyrsin differentiaalijaolla tasaiseen ja hienoon työstöön. Tarkka kääntöpalatasku erityisillä kovametallisilla aluslevyillä.
Rakenne
Kiinnityksille DIN 2079:n mukaan, 4 lisäkiinnitysreiällä.
Rakenne
45° taso-/varsijyrsin differentiaalijaolla tasaiseen ja hienoon työstöön. Tarkkuusvaihtopalapesä erikoisilla kovametallisilla aluslaatoilla.
Tekniset tiedot
| Varren malli | reiällä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Tasasyrsin |
| Usp1 | 45° porausreiällä |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Hammastusjako | Epäsäännöllinen |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Kokonaispituus ltot | 63 mm |
| Sopivat kääntöterät | SE.. 1203..; SE.. 1203..; SE.. 1203.. |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 60 mm |
| Suurin ulkohalkaisija dmax | 263 mm |
| Halkaisija ⌀ | 250 mm |
| Terien lukumäärä z | 13 |
| Ulkonemispituus l1 | 63 mm |
| Kiristysruuvi aluslevylle | 219861 (TX8) |
| Aluslevy | 219860 |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Puristusruuvi vaihtoterälle | 219862 (25IP; 6 Nm) |
| Terien lukumäärä z | 13 |
| Varren malli | reiällä |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 213890 |
|---|---|
| EAN | 4045197666598 |