GARANT Softcut 45° suurteho-tasojyrsin, reiällä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Suuri määrä teriä maksimaaliseen tuottavuuteen. Positiivinen lastukulma kevyesti leikkaavaa geometriaa ja pientä tehontarvetta varten. Hyvä tasapaino yksilöllisen työkalungeometrian ansiosta.
Huomautus
Käytä GARANT-momenttiruuvinväännintä TQ nro 211750 3,0 ja terää nro 674252 15IP.
Tekniset tiedot
| Työstöstrategia | MTC |
|---|---|
| Varren malli | reiällä |
| Tuotetyyppi | Tasojyrsintä |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Hammastusjako | Epäsäännöllinen |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Kokonaispituus ltot | 40 mm |
| Sopivat kääntöterät | SE.T1305; XEEW1305; SE.T1305; XEEW1305; SE.T1305; XEEW1305 |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 16 mm |
| Suurin ulkohalkaisija dmax | 52.2 mm |
| Halkaisija ⌀ | 40 mm |
| Terien lukumäärä z | 4 |
| Ulkonemispituus l1 | 40 mm |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Sarja | Softcut® |
| Terien lukumäärä z | 4 |
| Varren malli | reiällä |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 213555 |
|---|---|
| EAN | 4045197953438 |