90° päätyjyrsimet EMS09080R
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6811087
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | 90 Facemills |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Tasojyrsintä | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 32 mm |
| Leikkuuhalkaisija (DC) | 80 mm |
| Leikkuuhalkaisija (DC/DCX) | 80 mm |
| Suurin leikkuuhalkaisija (DCX) | 100.7 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 120 mm |
| Pään pituus (LH) | 40 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | LNCQ0906N-100L |
| Kokonaispituus (OAL) | 120 mm |
| Työkalun leikkuusärmän kulma (KAPR) | 0.5 astetta |
| Pakkauspaino | 2.35 |
| Tuotetyyppi | 90° päätyjyrsimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6811087 |
|---|---|
| EAN | 4543885110878 |
| Valmistajan tuotenumero | 6811087 |