Jyrsinnän vaihtoteräpalat Alu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kehiöhiotut vaihtoteräpalat tarkasti istuvaa paikkaa varten pidintyökalussa. Uusimman terämateriaaligeneraation tehokas hienorakeinen substraatti. Optimoitu särmän esivalmistelu hyvin lastuttaville materiaaleille.
Käyttötiedot
N
2400
N
2200
N
1100
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsinnän kääntöterä |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HM |
| Usp1 | ZDHT 150530FR-F10 |
| Usp2 | HU7705 |
| Laatu/tyyppi | HU7705 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ZDHT 150530FR-F10 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Syöttö fz per hammas | 0,1–0,25 mm |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.1 mm |
| Kulmasäde | 3 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Leikkuupaksuus e | 5.56 mm |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 6 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 13.5 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,1–0,25 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ZDHT 150530FR-F10 |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G211771ALU |
|---|---|
| EAN | 4067263330141 |