Kääntöterä jyrsintään Alu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kehähiotut kääntöteräpalat tarkasti sopivaa istukkaa varten pidintyökaluun. Tehokas hienorakeinen substraatti uusimman terämateriaalien sukupolven mukaisesti. Optimoitu särmän valmistelu käytettäväksi helposti lastuttavissa materiaaleissa.
Käyttötiedot
N
2400
N
2200
N
1100
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kääntöterä jyrsintään |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HM |
| Usp1 | ZDHT 150516 FR-F10 |
| Usp2 | HU7705 |
| Laatu/tyyppi | HU7705 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ZDHT 150516 FR-F10 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Syöttö fz per hammas | 0,1 - 0,25 mm |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.1 mm |
| Kulmasäde | 1.6 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Leikkuupaksuus e | 5.56 mm |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 6 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 13.5 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,1 - 0,25 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ZDHT 150516 FR-F10 |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G211767ALU |
|---|---|
| EAN | 4067263330134 |