ZDHT 150508FR-F10 DLC-pinnoitettu ALU Alu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pinnan mukaan hiotut vaihtoteräpalat tarkasti istuvaa pesää varten pidintyökalussa. Tehokas hienorakeinen perusmateriaali uusimman terämateriaalin sukupolvesta. Optimoitu särmän esikäsittely helposti lastuttuvien materiaalien käyttöön.
Käyttötiedot
N
2400
N
2400
N
1700
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kääntöterät jyrsintään |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | ZDHT 150508FR-F10 |
| Usp2 | HB7810, DLC-pinnoitettu |
| Laatu/tyyppi | HB7805 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ZDHT 150508FR-F10 |
| Levyn paksuus | 5.56 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Syöttö fz per hammas | 0,1 - 0,25 mm |
| Pinnoite | DLC |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.1 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Leikkuupaksuus e | 5.56 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15 astetta |
| Tyyppi | ALU |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 6 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 13.5 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,1 - 0,25 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ZDHT 150508FR-F10 |
| Musta | HB7805 |
| Musta | HB7805 |
| Pinnoite | DLC |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 13.5 mm |
| Pinnoite | DLC |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G211765ALU |
|---|---|
| EAN | 4067263107088 |