Vaihtopala jyrsintään Alu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Hienorakeinen pintarakenne, kiillotettu lastunmurtajapinta – erittäin suuri tarttumisen riskin vähennys.
Huomautus
ap max = 7 mm karkea työstöön, kun ae = 1×D.
Käyttötiedot
N
1900
N
1900
N
500
N
400
N
100
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtopala jyrsintään |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | VCGX 220508 FR |
| Usp2 | HU7810 |
| Laatu/tyyppi | HU7810 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGX 220508 FR |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Leikkuupaksuus e | 5.56 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 7 astetta |
| Tyyppi | ALU |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 7 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 15 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGX 220508 FR |
| Syöttö fz | 0,25 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G211856ALU |
|---|---|
| EAN | 4045197700414 |