VCGT 220530 FN timanttipinnoitettu ALU Alu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Timanttipinnoitettu jyrsinnän vaihtoterä korkeampia lastuamisnopeuksia ja pidempiä kestoiän aikoja varten piipitoisissa materiaaleissa.
Huomautus
ap max = 7 mm rouhinnassa, kun ae = 1×D.
Käyttötiedot
N
1900
N
1900
N
680
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsintään tarkoitettu teräpala |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | VCGT 220530 FN |
| Usp2 | HB7810, timanttipinnoitettu |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGT 220530 FN |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Pinnoite | Timanttipinnoitettu |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 3 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Leikkuupaksuus e | 5.56 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 7 astetta |
| Tyyppi | ALU |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 7 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 15 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGT 220530 FN |
| Musta | HB7810 |
| Syöttö fz | 0,25 mm |
| Pinnoite | Timanttipinnoitettu |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G211860ALU |
|---|---|
| EAN | 4045197555632 |