Jyrsintään tarkoitetut vaihtoteräpalat St900
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Trigon-teräpalat, 3 spiraalimaista teräsärmää. Aksiaalisesti ja radiaalisesti positiivinen terägeometria. Tehokkaaseen ja tarkkaan 90° kulmien työstöön.
Huomautus
Suositusarvot: ae = 0,3...1 × D / ap maks. = 8,0 mm.
Pienin tilausmäärä vastaa pakkausyksikköä (VPE) tai sen monikertaa.
Käyttötiedot
P
300
P
280
P
260
P
240
P
220
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsintään tarkoitetut vaihtoteräpalat |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp2 | IC808 |
| Laatu/tyyppi | IC808 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TPKT 100310PDR |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 1 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Leikkuupaksuus e | 3.18 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| Tyyppi | ST900 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 8 mm |
| Korjauskerroin fz | 1.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 8 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TPKT 100310PDR |
| Sarja | HELI3MILL; HELI3MILL; HELI3MILL |
| Syöttö fz | 0.15 mm |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 8 mm |
| Geometria | PDR |
| Sarja | HELI3MILL; HELI3MILL; HELI3MILL |
| Valmistajan merkintä | HM390 TPKT 100310PDR IC808 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G226518ST900 |
|---|---|
| EAN | 7291075313734 |