Kääntöterät jyrsintään Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Trigon-vaihtoterä, jossa 3 spiraalimaista leikkuusärmää. Aksiaalisesti ja radiaalisesti positiivinen geometriä. Tehokkaaseen ja tarkkaan 90° reunojen koneistukseen.
Huomautus
Ohjearvot ae = 0,3...1 × D / ap max = 8,0 mm.
Pienin tilausmäärä vastaa yhtä pakkausyksikköä (VPE) tai sen monikertaa.
Käyttötiedot
P
220
P
200
P
170
P
150
M
110
M
90
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kääntöterät jyrsintään |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp2 | IC830 |
| Laatu/tyyppi | IC830 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TPKT 1003PDR-MP |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Leikkuupaksuus e | 3.18 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 8 mm |
| Korjauskerroin fz | 1.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 8 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TPKT 1003PDR-MP |
| Sarja | HELI3MILL; HELI3MILL; HELI3MILL |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 8 mm |
| Geometria | PDR |
| Sarja | HELI3MILL; HELI3MILL; HELI3MILL |
| Valmistajan merkintä | HM390 TPKT 100304PDR IC830 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G226511UNI |
|---|---|
| EAN | 7291075313710 |