Kääntöterät jyrsintään St900
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Trigon-teräpalat, joissa 3 spiraalimaista leikkuusärmää. Aksiaalisesti ja radiaalisesti positiivinen geometriamuoto. Tehokkaaseen ja tarkkaan 90°-kulmien koneistukseen.
Huomautus
Ohjearvot ae = 0,3...1 × D / ap max = 13,0 mm.
Pienin tilausmäärä vastaa yhtä pakkausyksikköä (VPE) tai sen monikertaa.
Käyttötiedot
P
300
P
280
P
260
P
240
P
220
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kääntöterät jyrsintään |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HM |
| Usp1 | TDCT 1505PDR |
| Usp2 | IC808 |
| Laatu/tyyppi | IC808 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TDCT 1505PDR |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Leikkuupaksuus e | 5.56 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15 astetta |
| Tyyppi | ST900 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 4 mm |
| Korjauskerroin fz | 1.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 12.7 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TDCT 1505PDR |
| Sarja | HELI3MILL; HELI3MILL; HELI3MILL |
| Syöttö fz | 0.25 mm |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 13 mm |
| Geometria | PDR |
| Sarja | HELI3MILL; HELI3MILL; HELI3MILL |
| Valmistajan merkintä | HM390 TDCT 1505PDR IC808 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G226571ST900 |
|---|---|
| EAN | 7291075312744 |