Jyrsimiseen tarkoitetut kääntöterät Alu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Ohjearvot käytölle ae = 0,25×D / ap = 3 mm, ap max = 4 mm.
Käyttötiedot
N
600
N
500
N
400
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsimiseen tarkoitetut kääntöterät |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp2 | HU7810 |
| Laatu/tyyppi | HU7810 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Syöttö fz per hammas | 0,1 mm; 0,1 mm; 0,1 mm |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Leikkuupaksuus e | 2.38 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| Tyyppi | ALU |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 2 mm |
| Korjauskerroin fz | 2,5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 3 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,1 mm; 0,1 mm; 0,1 mm |
| Sarja | Softcut® |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G215621ALU |
|---|---|
| EAN | 4045197953827 |