Vaihtoterä jyrsintään St900
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Ohjearvot: ae = 0,5×D / ap = 3 mm, ap max = 5,5 mm.
Käyttötiedot
P
220
P
220
P
200
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä jyrsintään |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | AOMT110408 ER |
| Usp2 | HB7520-1 |
| Laatu/tyyppi | HB7520-1 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | AOMT110408 ER |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Syöttö fz per hammas | 0,15 mm; 0,15 mm; 0,15 mm |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Leikkuupaksuus e | 4,76 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| Tyyppi | ST900 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 5.5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 9 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,15 mm; 0,15 mm; 0,15 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | AOMT110408 ER |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 0,3 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G215438ST900 |
|---|---|
| EAN | 4069515039208 |