Vaihtoterät jyrsintään Inox
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Ohjearvot ae = 0,5×D / ap = 3 mm, ap max = 5,5 mm.
Käyttötiedot
M
170
M
150
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoterät jyrsintään |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | AOMT110404 ER |
| Usp2 | HB8630 |
| Laatu/tyyppi | HB8630 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | AOMT110404 ER |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Syöttö fz per hammas | 0,13 mm; 0,13 mm; 0,13 mm |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Leikkuupaksuus e | 4.76 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11° |
| Tyyppi | INOX |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 5.5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 9 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,13 mm; 0,13 mm; 0,13 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | AOMT110404 ER |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 0.3 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G215461INOX |
|---|---|
| EAN | 4069515039284 |