Taso-/kulmajyrsin 90° reiällä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Karkaistua erikoistyökaluterästä, vähäinen tärinä ja pitkä käyttöikä. Selkeästi korostuneen tasoterän ansiosta saadaan erittäin hienoja pintoja.
Huomautus
Jotta kaikki 4 leikkuusärmä voidaan käyttää, vaihtoterä on aina käännettävä ilmoitettuun suuntaan.
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 2,2 käytetään terän nro 674252 koko 9IP kanssa.
Huomio
Ilman Powercardia!
Tekniset tiedot
| Jyrsinkäyttö | Kulmajyrsintä |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Tuotetyyppi | Kulmajyrsin |
| Usp1 | 90° porausreiällä |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kokonaispituus ltot | 50 mm |
| Sopivat kääntöterät | SOMT 09T304 |
| Halkaisija ⌀ | 100 mm |
| Terien lukumäärä z | 8 |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 32 mm |
| Vapaa pituus | 50 mm |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 219810 (9IP; 2,2 Nm) |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 215055 |
|---|---|
| EAN | 4045197750341 |