Kulmajyrsin 90° reiällä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vankka kulmajyrsin, jossa monipuolisesti ympäröivät vaihtoteräistuimet takaavat vakaat työstöolosuhteet.
Yhdessä vaihtoterälevyn 215117 UNI kanssa voidaan käyttää syöttöjyrsimeenä.
Käyttötiedot
Kaksipuolisilla kolmileikkuisilla terälevyillä XNEX0806.. tai yksipuolisilla kolmileikkuisilla terälevyillä XNEX0806..
Suursyöttö.
Huomautus
GARANT-momenttiruuvinväännin TQ nro 211750 koko 3,8 terällä nro 674252 koko 15IP.
Tekniset tiedot
| Jyrsinkäyttö | Kulmajyrsintä |
|---|---|
| Varren malli | reiällä; reiällä; reiällä |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Tuotetyyppi | Kulmajyrsin |
| Usp1 | 90° porareiällä |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Hammastusjako | Epäsäännöllinen |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Kokonaispituus ltot | 40 mm |
| Sopivat kääntöterät | XNEX 0806..; XNEX 0806..; XNEX 0806.. |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 4 mm |
| Halkaisija ⌀ | 40 mm |
| Terien lukumäärä z | 4 |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 16 mm |
| Vapaa pituus | 40 mm |
| Varren tyyppi | reiällä; reiällä; reiällä |
| Sisäinen | kyllä; kyllä; kyllä |
| Sopivat kääntöterät | XNEX 0806..; XNEX 0806..; XNEX 0806.. |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 215101 |
|---|---|
| EAN | 4062406394738 |