Kulmajyrsin 90° reiällä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva kulmajyrsin, jossa on monipuolisesti ympäröivät vaihtopalapaikat vakaita työstöolosuhteita varten.
Voidaan yhdessä vaihtopalan 215117 UNI kanssa käyttää suursyöttöjyrsimenä.
Käyttötiedot
Kaksipuolisilla kolmileikkuisilla paloilla XNEX0806.. tai yksipuolisilla kolmileikkuisilla paloilla XNEX0806..
Suursyöttö.
Huomautus
GARANT-momenttiruuvinväännin TQ nro 211750 koko 3,8 terällä nro 674252 koko 15IP.
Tekniset tiedot
| Jyrsinkäyttö | Ympyräjyrsintä |
|---|---|
| Varren malli | reiällä |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Tuotetyyppi | Kulmajyrsin |
| Usp1 | 90° porareiällä |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Hammastusjako | epäsäännöllinen |
| Kokonaispituus ltot | 40 mm |
| Sopivat kääntöterät | XNEX 0806.. |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 4 mm |
| Halkaisija ⌀ | 40 mm |
| Terien lukumäärä z | 4 |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 16 mm |
| Vapaa pituus | 40 mm |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 219798 1 (15IP; 3,8 Nm) |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 215102 |
|---|---|
| EAN | 4062406393250 |