Kulmajyrsin 90° reiällä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toteutus
Karkaistusta erikoistyökaluteräksestä, vähätärinäiseen ja pitkäikäiseen käyttöön. Korostuneen tasaleikkauksen ansiosta saadaan erittäin hienot pinnat.
Huomautus
Jotta kaikkia 4 leikkuusärmää voidaan käyttää, teräpalat on aina käännettävä ilmoitettuun suuntaan.
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 2,2 käytetään terän nro 674252 koko 9IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Jyrsinkäyttö | Kulmajyrsintä |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Tuotetyyppi | Kulmajyrsin |
| Usp1 | 90° porareiällä |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Hammastusjako | Epäsäännöllinen |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Kokonaispituus ltot | 50 mm |
| Sopivat kääntöterät | SOMT 09T304 |
| Halkaisija ⌀ | 80 mm |
| Terien lukumäärä z | 6 |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 27 mm |
| Vapaa pituus | 50 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 215050 |
|---|---|
| EAN | 4045197132659 |