Kulmajyrsin 90° pitkä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kulmajyrsin, jossa terien epätasainen jako tasaiseen koneistukseen.
Ilman sisäistä jäähdytystä.
Huomautus
Käytä GARANT-momenttiruuvimeisseliä TQ nro 211750 koko 5,0 yhdessä terän nro 674252 koko 15IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Jyrsinkäyttö | Kulmajyrsintä |
|---|---|
| Varren malli | Sylinterivarsi |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Tuotetyyppi | Kulmajyrsin |
| Usp1 | 90° pitkä sylinterivarrella |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Hammastusjako | Epäsäännöllinen |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Varren halkaisija ds h6 | 25 mm |
| Kokonaispituus ltot | 200 mm |
| Sopivat kääntöterät | AP.. 16.. |
| Halkaisija ⌀ | 25 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Ulkonemispituus l1 | 44 mm |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 219811 (15IP; 5,0 Nm) |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 215710 |
|---|---|
| EAN | 4045197410580 |