GARANT Power Tang 90° tangentinensuuntainen suurtehokulmajyrsin reiällä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Maksimaalinen vakaus tangentinensuuntaisesti asetettujen teräpalojen ansiosta. Korkeat syöttöarvot maksimaaliseen lastunpoistoon aikayksikköä kohden teräpalojen optimaalisen vakauden ansiosta leikkuuvoiman suuntaan.
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 3,0 käytetään terän kanssa nro 674252 koko 15IP.
Tekniset tiedot
| Jyrsinkäyttö | Kulmajyrsintä |
|---|---|
| Varren malli | reikävarrella |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Tuotetyyppi | Kulmajyrsin |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Hammastusjako | epäsäännöllinen |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Kokonaispituus ltot | 40 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 12 mm |
| Halkaisija ⌀ | 63 mm |
| Terien lukumäärä z | 8 |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 27 mm |
| Vapaa pituus | 40 mm |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 219882 (15IP; 3,0 Nm) |
| Sarja | Power Tang; Power Tang; Power Tang |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 215122 |
|---|---|
| EAN | 4045197861412 |