Jyrsintään tarkoitetut teräpalat St900
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Pyöreät kääntöteräpalat, kuusinkertaisesti indeksoitavat. Suurinta lastuamissyvyyttä noudattaen käytettävissä on kuusi täysipainoista teräsärmää.
Huomautus
Ohjearvot käytölle ae = 0,3×D / ap = 1,2 mm.
Jotta kaikki kuusi terää voidaan käyttää, arvoa ap = 3 mm ei saa ylittää.
Käyttötiedot
P
360
P
290
P
250
P
200
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB7525 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| Syöttö fz per hammas | 0,35 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Tuotetyyppi | Jyrsintään tarkoitetut teräpalat |
| Usp1 | RPKT1204MOT |
| Usp2 | HB7525 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RPKT 1204MOT |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Leikkuupaksuus e | 4.76 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RPKT 1204MOT |
| Tyyppi | ST900 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 2.5 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 6 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Syöttö fz per hammas | 0,35 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G212052ST900 |
|---|---|
| EAN | 4062406390365 |