Vaihtoterät jyrsintään Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaikkia vaihtoterälevyjä voidaan käyttää myös 0° negatiivisella ja 7° positiivisella pitimellä.
Huomautus
Ohjearvot käyttöön: ae = 0,3×D / apmax = 1,1 mm.
Käyttötiedot
P
275
P
275
P
250
P
160
P
125
M
260
M
210
K
240
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB7520 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Tuotetyyppi | Vaihtoterät jyrsintään |
| Usp1 | RDHX 0501 MOTN |
| Usp2 | HB7520 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RDHX 0501 MOTN |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Leikkuupaksuus e | 1,59 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RDHX 0501 MOTN |
| Tyyppi | UNI |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 1.1 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 1.1 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G212195UNI |
|---|---|
| EAN | 4045197302427 |