Jyrsintäpalat St900
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kaikkia vaihtoteräpalasia voidaan käyttää myös 0° negatiivisella sekä 7° positiivisella teränpitimellä.
Huomautus
Ohjearvot käytölle: ae = 0,3×D / apmax = 1,1 mm.
Käyttötiedot
P
380
P
290
P
240
P
210
P
170
M
240
M
170
K
200
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB7525 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| Syöttö fz per hammas | 0,15 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Tuotetyyppi | Jyrsintäpalat |
| Usp1 | RDHW 0501 MOT |
| Usp2 | HB7525 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RDHW 0501 MOT |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Leikkuupaksuus e | 1.59 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RDHW 0501 MOT |
| Tyyppi | ST900 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 1.1 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 2.5 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Syöttö fz per hammas | 0,15 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RDHW 0501 MOT |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G212181ST900 |
|---|---|
| EAN | 4045197761224 |