Vaihtopalat jyrsintään Inox
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaikkia kääntöpalasia voidaan käyttää myös 0° negatiivisella ja 7° positiivisella pitimellä.
Huomautus
Ohjearvot käyttöön ae = 0,3×D / apmax = 1,1 mm.
Käyttötiedot
P
175
P
175
P
160
M
160
M
140
S
60
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB7535 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| Syöttö fz per hammas | 0,12 mm |
| Korjauskerroin fz | 2,5 |
| Tuotetyyppi | Vaihtopalat jyrsintään |
| Usp1 | RDEX 0501 MOSN |
| Usp2 | HB7535 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RDEX 0501 MOSN |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,1 mm |
| Leikkuupaksuus e | 1,59 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RDEX 0501 MOSN |
| Tyyppi | INOX |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 1,1 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 1,1 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| Korjauskerroin fz | 2,5 |
| Syöttö fz per hammas | 0,12 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G212190INOX |
|---|---|
| EAN | 4045197303431 |