Kopiointijyrsin 90° Weldon-varrella 25/3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Suurempi työkalun jäykkyys teräpalojen ja niiden pesän välisen kiertymissuojan ansiosta.
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 0,9 käytetään terän nro 674252 koko 7IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Jyrsinkäyttö | Kiertojyrsintä; ramping |
|---|---|
| Varren malli | Weldon-varsi |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Tuotetyyppi | Kopiointijyrsin |
| Usp1 | 90° Weldon-varrella |
| Työstöstrategia | MTC |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren halkaisija ds h6 | 25 mm |
| Kokonaispituus ltot | 90 mm |
| Sopivat kääntöterät | VDGT 11T2.. |
| ⌀ d3 | 23 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmax | 48 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmin | 48 mm |
| Ramppauskulma αmax | 4.01 astetta |
| Ramppauspituus l αmax:lle | 21.4 mm |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Aksiaalinen lastuamis-/vapautuskulmatyökalu | 0 astetta |
| Fz-heliksi | 0.8 |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 1.5 mm |
| Spiraalijyrsintä ap | 3.5 mm |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Halkaisija ⌀ | 25 mm |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Ulkonemispituus l1 | 35 mm |
| Työstöstrategia | MTC |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21184725/3 |
|---|---|
| EAN | 4045197502148 |