Kopiointijyrsin 90° 20/2 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Työkalun suurempi jäykkyys teräpalojen ja istukan välisen kiertosuojauksen ansiosta.
Kierrekinnitys halutulle jatkeelle.
Huomautus
GARANT-momenttimeisseli TQ nro 211750 koko 0,9 käytetään terän nro 674252 koko 7IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Jyrsinkäyttö | Ympyräjyrsintä; rampaus |
|---|---|
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Tuotetyyppi | Kopiointijyrsin |
| Usp1 | 90° kierteellä |
| Työstöstrategia | MTC |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kokonaispituus ltot | 35 mm |
| Sopivat kääntöterät | VDGT 11T2.. |
| ⌀ d3 | 18 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmax | 38 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmin | 38 mm |
| Ramppauskulma αmax | 5.23 astetta |
| Ramppauspituus l αmax:lle | 16.4 mm |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Aksiaalinen lastuamis-/vapautuskulmatyökalu | 0 astetta |
| Fz-heliksi | 0.8 |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 1.5 mm |
| Spiraalijyrsintä ap | 3.5 mm |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Halkaisija ⌀ | 20 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Ulkonemispituus l1 | 35 mm |
| Kiinnityskierre m | M10 |
| ⌀ d2 | 17,7 mm |
| ⌀ d1 h6 | 10.5 mm |
| Työstöstrategia | MTC |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21185120/2 |
|---|---|
| EAN | 4045197502162 |