Concave4C 6 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- ScandiTools
- Tuotenumero
- SCA2500600058010
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Concave4C (250) on monipuolinen nelileikkuinen koverajyrsin, joka on suunniteltu tehokkaaseen koneistukseen käytännössä kaikissa materiaaleissa. Riippumatta siitä, millaisen jyrsintäprojektin parissa työskentelet, Concave4C tarjoaa luotettavan suorituskyvyn ja tarkkuuden. Jos tarvitset räätälöintejä, kuten muutoksia leikkuupituuteen, mittoihin tai pinnoitteisiin, vastataksemme erityisiä tuotantotarpeitasi, tarjoamme mittatilausratkaisuja, jotka sopivat täydellisesti vaatimuksiisi. Ota rohkeasti yhteyttä meihin varmistaaksesi, että saat aina ihanteellisen jyrsimen täsmällisiin tarpeisiisi.Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kulmasädejyrsin |
|---|---|
| Tekniikka | Concave4C (250) on monipuolinen nelileikkuinen koverajyrsin, joka on suunniteltu tehokkaaseen koneistukseen käytännössä kaikissa materiaaleissa. Riippumatta siitä, millaisen jyrsintäprojektin parissa työskentelet, Concave4C tarjoaa luotettavan suorituskyvyn ja tarkkuuden. Jos tarvitset räätälöintejä, kuten muutoksia leikkuupituuteen, mittoihin tai pinnoitteisiin, vastataksemme erityisiä tuotantotarpeitasi, tarjoamme mittatilausratkaisuja, jotka sopivat täydellisesti vaatimuksiisi. Ota rohkeasti yhteyttä meihin varmistaaksesi, että saat aina ihanteellisen jyrsimen täsmällisiin tarpeisiisi. |
| Nimellinen ⌀ dc | 6 mm |
| Kokonaispituus l | 58 mm |
| Leikkuupituus lc | 1 mm |
| Säde r | 1 mm |
| Terien lukumäärä | 4 |
| Varsi | Sylinterimäinen |
| Pinnoite | Pinnoittamaton |
| Pinnoite | Obelagd |
| Terien lukumäärä z | 4 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | SCA2500600058010 |
|---|---|
| Valmistajan tuotenumero | 250.0600.058.010 |