Sahanterä PolySAW-G Leveys ap = 1,5 mm TiAlN 32 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Katkaisuun, sahaamiseen ja urajyrsintään.
PolySAW-G:llä koneistus voidaan tehdä pohjaan asti.
Huomautus
Ohjearvot käytölle ae max.
Käyttötiedot
N
500
N
600
N
400
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsinnän teräpalat |
|---|---|
| Pinnoite | TiAlN |
| Syöttö fz | 0.025 mm |
| Leveys ap | 1.5 mm |
| Materiaali | TKM |
| Terien lukumäärä z | 16 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 7.6 mm |
| Korjauskerroin fz | 1.5 |
| Kiinnitys | reiällä |
| Peruspidikkeen tyyppi | 09/16 |
| Levyn leveys e | 6 mm |
| Lastuamissyvyys ae max per leikkaus | 7.6 mm |
| Halkaisija ⌀ | 32 mm |
| Terien lukumäärä z | 16 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21822632 |
|---|---|
| EAN | 2050001737366 |