PolySAW-peruspidin, reiällä 19/30
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Sahanterät kiinnitetään keskeltä ruuvilla.
Quadrogon-liitäntä parempaa voimansiirtoa ja vääntöjäykkyyttä varten.
Käyttötiedot
Yhdistelmädorniin.
Vain PolySAW-G-sahanterien kanssa.
Toimitussisältö
Sis. kiristyslevyn ja kiristysruuvin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiekkoterät |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren malli | reiällä |
| Varren malli | reiällä |
| Kokonaispituus ltot | 42.5 mm |
| Kauluksen pituus l1 | 20 mm |
| Kiristysruuvi | 219838 (SW3; 10,5 Nm) |
| Kiristyshalkaisija d1 | 30 mm |
| Kiristyslevy | 219846 |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 16 mm |
| Perushaltijan halkaisija d2 | 32 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21821019/30 |
|---|---|
| EAN | 2050001737427 |