PolySAW-peruspidin, reiällä 16/26
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Sahanterät kiinnitetään keskeltä ruuvilla.
Quadrogon-liitäntä parempaa voimansiirtoa ja vääntöjäykkyyttä varten.
Käyttötiedot
Yhdistelmädorniin.
Vain PolySAW-G-sahanterien kanssa.
Toimitussisältö
Sis. kiristyslevyn ja kiristysruuvin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiekkoterät |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren malli | reiällä |
| Varren malli | reiällä |
| Kokonaispituus ltot | 42.5 mm |
| Kauluksen pituus l1 | 20 mm |
| Kiristysruuvi | 219837 (SW3; 6,0 Nm) |
| Kiristyshalkaisija d1 | 26 mm |
| Kiristyslevy | 219845 |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 16 mm |
| Perushaltijan halkaisija d2 | 32 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21821016/26 |
|---|---|
| EAN | 2050001737410 |