Jyrsinterät DeepMILL-G, leveys ap = 2 mm, TiAlN 80 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ura- ja pistojyrsintä, ripa-/ribarakenteet.
DeepMILL-G:llä työstö voidaan tehdä pohjaan asti.
Huomautus
Ohjearvot käytölle ae max.
Käyttötiedot
N
300
Tekniset tiedot
| Materiaali | TKM |
|---|---|
| Lastuamissyvyys ap min | 2 mm |
| Terien lukumäärä z | 24 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 20.9 mm |
| Korjauskerroin fz | 1.5 |
| Kiinnitys | reiällä |
| Peruspidikkeen tyyppi | 25/38 |
| Levyn leveys e | 6 mm |
| Lastuamissyvyys ae max per leikkaus | 20.9 mm |
| Halkaisija ⌀ | 80 mm |
| Terien lukumäärä z | 24 |
| Tehollinen leikkuusärmien määrä zeff | 12 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21823080 |
|---|---|
| EAN | 2050001736932 |