Kulmasädejyrsin, pinnoittamaton
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Suorilla hampailla. Pinta erikoiskäsitelty.
Käyttötiedot
Reunojen ja muotojen pyöristämiseen ja särmänpoistoon.
Käyttötiedot
N
138
N
83
P
28
P
23
P
23
K
23
N
55
Tekniset tiedot
| Syöttösuunta | vaakasuora |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kulmasädejyrsin |
| Leikkausmateriaali | HSS Co 5 |
| Kiinnitys | DIN 1835 B |
| Varren toleranssi | h6 |
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Poraus tolerans | H11 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.01 mm |
| Säde r | 2 mm |
| Sädejyrsintä | eteenpäin |
| Terien lukumäärä z | 4 |
| Suuri halkaisija d2 | 10 mm |
| Pieni halkaisija d3 | 6 mm |
| Korjauskerroin fz | 1.25 |
| Varren halkaisija ds | 10 mm |
| Kokonaispituus l | 60 mm |
| Leikkuupituus | 2 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 2 mm |
| Syöttö fz vierintäjyrsintään teräksessä < 750 n/mm2 | 0.005 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 194220 |
|---|---|
| EAN | 4045197109927 |