Kopio-kutistesovitin, kapea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin lämmönkestävä teräs, integroitu työkalujen pituudensäätö, erityisen kapea rakenne, HSS:lle ja HM:lle.
Käyttötiedot
Joustava käyttö, kun vaaditaan mahdollisimman suurta tarkkuutta ja tasapainotusta, esim. jatkopalan kanssa.
Tekniset tiedot
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Supistus |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| ⌀ d2 | 15 mm |
| Kierteen koko | M16 |
| Kiristysholkki d1 | 8 mm |
| Maks. kiristysmomentti | 80 Nm |
| Jatkorenkaan halkaisija d3 | 30 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 21 mm |
| A-mitta (pituus) | 60 mm |
| Pituus l | 42 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 301397 |
|---|---|
| EAN | 4045197767387 |