ER-Mini-holkki-istukat, sylinterimäiset
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Läpireikä sisäistä jäähdytystä varten.
Erikoislisävarusteet
ER-kiristysholkit nro 308878–309434, vara-ER-mutteri nro 309580; 309650.
Huomautus
Ei sovellu puristukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysholkkipidike |
|---|---|
| Työstöstrategia | HSC |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 @ 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren ⌀ d | 16 mm |
| ER-kiristysholkeille | 11 |
| Jänneväli | 0,5 - 7 mm |
| Varren pituus l1 | 200 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 16 mm |
| L2 | 20.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 300681 |
|---|---|
| EAN | 4069515001441 |