Sylinterimäiset ER-hylsyistukat
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sylinterimäiset pitimet Weldon-varrella, sisältäen ER-mutterin.
Läpireikä sisäistä jäähdytystä varten.
Käyttötiedot
Weldon-pitimien tai holkki-istukoiden ulottuman pidentämiseen.
Erikoistarvikkeet
ER-kiristysholkit nro 308878–309434, vara-ER-mutteri nro 309580; 309650.
Istukka-avain = nro 309680–309740.
Huomautus
Ei sovellu puristukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristyshylsyistukka |
|---|---|
| Työstöstrategia | HSC |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren ⌀ d | 25 mm |
| ER-kiristysholkeille | 20 |
| Jänneväli | 1 - 13 mm |
| Varren pituus l1 | 85.5 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 34 mm |
| L2 | 19.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 300683 |
|---|---|
| EAN | 4045197944245 |