CENTRO P ER-holkkipidike, sylinterimäinen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sylinterimäiset Fahrion CENTRO P -pitimet ilman kiristysmuttereita.
Läpivientireikä sisäistä jäähdytystä varten.
Käyttötiedot
Weldon-pitimien tai holkki-istukoiden ulottuvuuden pidentämiseen.
Erikoislisävarusteet
ER-holkit nro 309365 − 309372, ER-Mini-CP-mutteri nro 309655; 309665.
Istukka-avain nro 309754; 309756.
Huomautus
Ei sovellu kokoonpuristukseen.
Tekniset tiedot
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
|---|---|
| Työstöstrategia | HSC |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 25000 min-1 |
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki-istukka |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 16 mm |
| Varren ⌀ d | 16 mm |
| ER-kiristysholkeille | 16 |
| Jänneväli | 0.5 - 10 mm |
| Varren pituus l1 | 117 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 22 mm |
| Sarja | Centro P |
| L2 | 33 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 300682 |
|---|---|
| EAN | 2050001705686 |