Jatke täyskovametallisille kopiojyrsimille ⌀ d = 32 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Täyskovametallinen jatkopala, jolla on värinänvaimennusominaisuudet, varren toleranssi h6, pitkä ja kapea malli.
Käyttötiedot
Erityisen sopiva käytettäväksi kutistusholkeissa. Täydellinen yhdistelmä tavallisten teräsjatkojen ja Densimet®-jatkojen kanssa.
Tekniset tiedot
| Heilahdus | vaimennettu |
|---|---|
| Kartio | ⌀ d = 32 mm |
| Tuotetyyppi | jatkovarsi |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren ⌀ d | 32 mm |
| Reiän halkaisija d1 | 17 mm |
| Varren ⌀ d | 32 mm |
| Kokonaispituus ltot | 360 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 29 mm |
| Tehollinen pituus l1 | 300 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 301368 |
|---|---|
| EAN | 4045197770943 |