Jatke täyskovametallisille kopiojyrsinterille ⌀ d = 20 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Täyskovametallinen jatke tärinää vaimentavilla ominaisuuksilla, varren toleranssi h6, pitkä ja kapea malli.
Käyttötiedot
Erityisen sopiva käytettäväksi kutisteistukoissa. Täydellinen yhdistelmä standarditeräksisten jatkeiden ja Densimet®-jatkeiden kanssa.
Tekniset tiedot
| Heilahdus | vaimennettu |
|---|---|
| Kartio | ⌀ d = 20 mm |
| Tuotetyyppi | jatkovarsi |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren ⌀ d | 20 mm |
| Reiän halkaisija d1 | 10.5 mm |
| Varren ⌀ d | 20 mm |
| Kokonaispituus ltot | 120 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 17.8 mm |
| Tehollinen pituus l1 | 60 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 301364 |
|---|---|
| EAN | 4062406785697 |