Jatke täyskovametallisille kopiojyrsimille ⌀ d = 16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Täyskovametallinen jatke tärinänvaimentavilla ominaisuuksilla, varren toleranssi h6, pitkänomainen ja kapea rakenne.
Käyttötiedot
Erityisen sopiva käytettäväksi kutisteistukoissa. Täydellinen yhdistelmä vakioteräsjatkeiden ja Densimet®-jatkeiden kanssa.
Tekniset tiedot
| Heilahdus | vaimennettu |
|---|---|
| Kartio | ⌀ d = 16 mm |
| Tuotetyyppi | jatkovarsi |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren ⌀ d | 16 mm |
| Reiän halkaisija d1 | 8.5 mm |
| Varren ⌀ d | 16 mm |
| Kokonaispituus ltot | 115 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 12.8 mm |
| Tehollinen pituus l1 | 60 mm |
| Kierteen koko | M8 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 301362 |
|---|---|
| EAN | 4062406785673 |