Kovametallinen työkalunpidin ruuvikiinnitettäville jyrsimille ⌀ d = 32 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Tärinää vaimentava.
- Varren toleranssi h6.
Käyttötiedot
Erityisen sopiva käytettäväksi kutisteistukoissa.
Tekniset tiedot
| Heilahdus | vaimennettu |
|---|---|
| Kartio | ⌀ d = 32 mm |
| Tuotetyyppi | Jyrsinterän pidin kierteellä |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren ⌀ d | 32 mm |
| Reiän halkaisija d1 | 17 mm |
| Varren ⌀ d | 32 mm |
| Tehollinen pituus l1 | 300 mm |
| Kierteen koko | M16×360 |
| ⌀ d2 | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 301379 |
|---|---|
| EAN | 4062406275747 |