Supistusholkki kopiojyrsimille, kierteellä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Varsi läpiporattu sisäistä jäähdytysnesteen syöttöä varten.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Supistus |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Reiän halkaisija d1 | 12.5 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 29 mm |
| Kierteen koko | M12 |
| ⌀ d2 | 21 mm |
| A-mitta (pituus) | 60 mm |
| Sovitehalkaisija dp | 17 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 301359 |
|---|---|
| EAN | 4062406107741 |