Densimet-työkalupidin kopiojyrsimille, kierre M6X105 M6x105
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Tärinää vaimentava.
- Varren toleranssi h6.
Käyttötiedot
Erityisen sopiva käytettäväksi kutisteistukoissa.
Tekniset tiedot
| Kartio | ⌀ d = 12 mm |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Pidin kierteelliselle jyrsimelle |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Varren ⌀ d | 12 mm |
| ⌀ d2 | 10 mm |
| Varren ⌀ d | 12 mm |
| Reiän halkaisija d1 | 6,5 mm |
| Tehollinen pituus l1 | 60 mm |
| Kierrekoko | M5 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G301373M6X105 |
|---|---|
| EAN | 4062406274825 |