Neliövarret JBBS254-7-L100C JBBS19-4-L100C
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU2810660
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Square Shanks |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Lisävarusteet | Suora muoto | |
| Mittayksikkö | tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 0.689" |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 3/4" |
| Liitännän halkaisija työkappaleen puolella (DCONWS) | 0.157" |
| Pään pituus (LH) | 0.787" |
| Kokonaispituus (OAL) | 3.937" |
| Pakkauspaino | 0.3968 |
| Tuotetyyppi | Neliövarret |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU2810660 |
|---|---|
| EAN | 4543885662377 |
| Valmistajan tuotenumero | 2810660 |